۱- رعایت حریم شخصی: فروشگاه اینترنتی تفنگچی متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما در هنگام ثبت نام و سفارش محصول می باشد. همچنین استفاده از آن دسته عکس ها و اطلاعات محصولات، نام، لوگو و … موجود در سایت که توسط تیم پشتیبانی این فروشگاه تهیه شده متعلق به تفنگچی می‌باشد و هرگونه استفاده از آنها ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

۲- قیمت گذاری: محصولات موجود در سایت بسته به قیمت خرید آن قیمت‌گذاری می‌شود و فروشگاه تفنگچی متعهد به حفظ قیمت در طول زمان نخواهد بود. در صورت نوسان قیمت قبل یا بعد از ثبت سفارش، محصولات با همان قیمت ثبت شده در فاکتور سفارش شما به دستتان خواهد رسید.

۳- ضمانت تعویض: در صورتی که کالای تحویل شده مغایر با کالای سفارش شده بوده و یا معیوب باشد خریدار می‌تواند نهایتا طی ۴۸ ساعت پس از تحویل و بعد از هماهنگی با فروشگاه تفنگچی از طریق تلفن تماس یا فرم تماس با ما، محصول را مرجوع و کالای جایگزین، سالم و درست را دریافت کند. در صورت عدم موجودی کالا در انبار مبلغ پرداخت شده مسترد خواهد شد. توجه داشته باشید این فرآیند پس از تماس و بررسی صحت ادعای خریدار توسط مسئولین رسیدگی و کنترل کالا انجام خواهد شد، لذا پیشاپیش از صبر و بردباری شما برای طی مراحل کار سپاسگزاریم.

 ۴- نحوه ثبت سفارش: سفارشات در فروشگاه تفنگچی فقط از طریق سایت انجام می‌شود؛ لذا لطفا از تماس برای سفارش تلفنی و یا از هر مسیر دیگری خودداری فرمایید. برای ثبت سفارش کافی‌ست در سایت ثبت نام کرده و با تکمیل اطلاعات دقیق پستی خود، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

۵- نحوه پرداخت: در حال حاضر راه‌های پرداخت برای خریداران، پرداخت آنلاین می‌باشد. خریداران تهرانی علاوه بر این راه می‌توانند هنگام دریافت کالا توسط پیک در محل مبلغ را به پیک پرداخت نمایند. بزودی امکان خرید پستی و پرداخت در محل به روش‌های خرید اضافه خواهد شد.

۶- شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی تفنگچی: کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات  فروشگاه تفنگچی به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت تفنگچی و استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات می‌باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه تفنگچی از سوی کاربر می‌باشد.

۷- قوانین عمومی: کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی تفنگچی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورت ایجاد هر گونه تغییر در قوانین مندرج و سرویس‏‌های فروشگاه تفنگچی، در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۸- تعریف مشتری یا کاربر: خریدار یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش به صورت شخصی یا به عنوان بازاریاب می‌پردازد و یا هر گونه استفاده دیگری از خدمات فروشگاه اینترنتی تفنگچی می‌نماید. همچنین از آنجا که فروشگاه تفنگچی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک خریدار یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

۹- ارتباطات الکترونیکی: هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی تفنگچی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه تفنگچی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه تفنگچی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس  ایمیل و تلفن‌هایی که خریدار در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید خریدار است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. توجه داشته باشید که ۹۸۲۱۰۰۰۲۰۷۱۱۸۱ تنها شماره‌‌ای است که فروشگاه تفنگچی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تفنگچی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه تفنگچی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  admin{@}Tofangchi.com اطلاع دهید.

۱۰- ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

  • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند .فروشگاه تفنگچی به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
  • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تفنگچی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه تفنگچی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام خریدار به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه تفنگچی محفوظ است و یا خریدار می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
  • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی ۲۴  الی ۴۸ ساعت کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.
  • فروشگاه تفنگچی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه تفنگچی محفوظ است.
  • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت تفنگچی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط خریدار، برای فروشگاه تفنگچی محفوظ است. فروشگاه تفنگچی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط خریدار واریز و عودت می‌نماید و خریدار با ورود به سایت تفنگچی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
  • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. خریداران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  • در حال حاضر امکان پرداخت در محل برای سفارشات خارج از شهر تهران وجود ندارد.

*قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه تفنگچی هیچ گونه مسئولیتی ندارد. تمامی محتویات سایت تفنگچی طبق موازین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
*قوه قهریه در حقوق مدنی به معنی عام، هرحادثه غیر قابل پیش بینی وغیر قابل اجتناب است که متعهد را از اجرای تعهد باز دارد. قوه قهریه موجب برائت است. قوه قهریه به معنی خاص در مقابل حادثه غیر مترقبه قرار می‌گیرد و عبارت از حادثه‌ای برونی است، بدین معنی که حادثه باید کاملاً بیگانه با شخص متعهد باشد. ( نیروی طبیعی، عمل دولت، عمل شخص ثالث )

فهرست تفنگچی