مرکز فروشندگان تفنگچی

ثبت نام در مرکز فروشندگان تفنگچی

جامع‌ترین فروشگاه تخصصی محصولات تیراندازی و طبیعت‌گردی

تفنگچی میانبری برای فروش

با فروش محصولات خود در فروشگاه تفنگچی مسیر رسیدن به مشتریان خود را کوتاه‌تر کنید.

پنل کاملا حرفـه‌ای

پس از ثبت نام در تفنگچی به عنوان فروشنده، وارد پنل کاملا حرفه‌ای فروشندگان تفنگچی خواهید شد که از طریق این پنل می‌توانید محصولات، سفارشات و گزارشات فروش خود را مشاهده و مدیریت نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان مرکز فروشندگان تفنگچی بصورت 24 ساعته از طریق کانال‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی پاسخگوی سوالات فروشندگان در مورد نحوه‌ی مدیریت پنل فروشگاه و فروش محصولات فروشندگان می‌باشند.

مراحل ثبت نام در مرکز فروشندگان تفنگچی

ثبت فروشگاه آنلاین شما در کمترین زمان

1

مرحله‌ی اول: ثبت‌نام به عنوان فروشنده

  • شما می‌توانید به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی در تفنگچی ثبت‌نام کنید و فروشنده شوید.
  • پس از ثبت‌نام، کمی صبر کنید تا مشخصات ارسالی شما توسط کارشناسان تفنگچی بررسی شود. در صورت تایید یا عدم تایید اطلاعات، ایمیلی از سمت مرکز فروشندگان دریافت می‌کنید. پس از تایید تفنگچی، پنل شما در مرکز فروشندگان فعال می‌شود و می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را از طریق پنل اختصاصی‌تان مدیریت کرده و به فروش محصولاتتان بپردازید.
2

ورود محصولات یا انتخاب محصول

  • پس از ورود به پنل فروشندگان تفنگچی، از قسمت محصولات با زدن دکمه "افزودن محصول جدید" می‌توانید محصولات خود را در فروشگاه تفنگچی بارگذاری نمایید و یا اگر محصولی در سایت وجود دارد که شما هم فروشنده آن محصول هستید، از طریق صفحه‌ی نمایش محصول می‌توانید محصول موردنظر را به جمع محصولات فروشگاه خود اضافه نمایید.
  • محصول بارگذاری شده توسط شما پس از تایید کارشناسان تفنگچی در فروشگاه نمایش داده خواهد شد.
3

ثبت سفارش و ارسال کالا

  • پس از ثبت سفارش و فروش کالا، شماره فاکتور سفارش از طریق پیامک به فروشنده اطلاع‌رسانی خواهد شد. فروشنده با توجه به نوع شرایط حمل و نقل که در هنگام درج محصول انتخاب کرده است، محصول خریداری شده را بسته‌بندی و به آدرس درخواستی خریدار ارسال می‌نماید.
4

تسویه حساب به انتخاب فروشنده

  • مبلغ محصول فروخته شده در فروشگاه تفنگچی از طریق درگاه پرداخت بانکی به حساب شرکت پرداخت می‌شود.
  • فروشندگان با توجه به نوع انتخاب برداشت، می‌توانند از طریق پنل فروشندگی خود تیکت برداشت وجه ارسال نمایند. مبلغ درخواستی از طریق انتقال بانکی در کمترین زمان به حساب درج شده در پنل فروشندگان واریز می‌گردد.

دیدگاه فروشندگان

نظرات برخی از فروشندگان موفق در فروشگاه تفنگچی

هنوز سوالات بیشتری دارید؟ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

زمان شروع کسب درآمد است.

منوی اصلی